Dom Zaiezdny Chęciny

tel. 572-547-666

 
 

Regulamin

  1. Postanowienia ogólne
  2. Wynajem
  3. Opłaty
  4. Inne
1. Osoba przybywająca na nocleg winna dopełnić obowiązku zameldowania i uiścić opłatę za pobyt. 2. Wpłacony zadatek na poczet rezerwacji jest bezzwrotny. 3. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16.00, a kończy o godz. 12.00 dnia następnego. 4. Z pomieszczeń i jego wyposażenia należy korzystać w sposób należyty i zgodny z jego przeznaczeniem. 5. Najmujący pokój ponosi pełną odpowiedzialność materialną i prawną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów, wyposażenia i urządzeń pokoju powstałe z winy jego lub osób go odwiedzających. 6. Każdą usterkę i awarię należy niezwłocznie zgłosić Gospodarzowi. 7. Należy przestrzegać przepisów ppoż. 8. Obowiązuje bezwzględny zakaz palenia w obiekcie. 9. Za nieprzestrzeganie punktu 8 Regulaminu Gospodarz może nałożyć karę finansową w wysokości maksymalnej 150 zł. 10. Po upływie terminu pobytu Najmujący pokój ma obowiązek zgłosić swój wyjazd celem odbioru pokoju przez opiekuna obiektu. 11. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego Najmującego w pokoju będą odesłane na adres wskazany przez gościa na jego koszt. W przypadku braku wydania takiej dyspozycji, Gospodarstwo agroturystyczne "Dom Zaiezdny" przechowa te przedmioty przez 3 miesiące. 12. Najemca przebywający ze zwierzęciem/zwierzętami zobowiązany jest do sprzątania po swoim pupilu. W ogrodzie dostępne są woreczki na odchody. 13. Zameldowanie jest równoznaczne z akceptacją tego regulaminu.
W celu wynajęcia apartamentu na cele inne niż noclegowe prosimy o kontakt telefoniczny +48 572 547 666.
Koszt wynajmu apartamentu: Sezon wysoki V-IX, święta i długie weekendy: od 100 - 300 zł/apartament/doba. Sezon niski X-IV: od 80 - 270 zł/apartament/doba.
Obiekt przyjazny zwierzętom. Niedozwolone jest palenie wyrobów tytoniowych w budynku.
next
prev
 

 

Regulamin obiektu Gospodarstwo Agroturystyczne "DOM ZAIEZDNY"

1. Osoba przybywająca na nocleg winna dopełnić obowiązku zameldowania i uiścić opłatę za pobyt.

2. Wpłacony zadatek na poczet rezerwacji jest bezzwrotny.

3. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16.00, a kończy o godz. 12.00 dnia następnego.

4. Z pomieszczeń i jego wyposażenia należy korzystać w sposób należyty i zgodny z jego przeznaczeniem.

5. Najmujący pokój ponosi pełną odpowiedzialność materialną i prawną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów, wyposażenia i urządzeń pokoju powstałe z winy jego lub osób go odwiedzających.

6. Każdą usterkę i awarię należy niezwłocznie zgłosić Gospodarzowi.

7. Należy przestrzegać przepisów ppoż.

8. Obowiązuje bezwzględny zakaz palenia w obiekcie.  

9. Za nieprzestrzeganie punktu 8 Regulaminu Gospodarz może nałożyć karę finansową w wysokości maksymalnej 150 zł.

10. Po upływie terminu pobytu Najmujący pokój ma obowiązek zgłosić swój wyjazd celem odbioru pokoju przez opiekuna obiektu.

11. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego Najmującego w pokoju będą odesłane na adres wskazany przez gościa na jego koszt. W przypadku braku wydania takiej dyspozycji, Gospodarstwo agroturystyczne "Dom Zaiezdny" przechowa te przedmioty przez 3 miesiące.  

12. Najemca przebywający ze zwierzęciem/zwierzętami zobowiązany jest do sprzątania po swoim pupilu. W ogrodzie dostępne są woreczki na odchody.

13. Zameldowanie jest równoznaczne z akceptacją tego regulaminu.